Menu
Szukaj
Co oferujemy naszym Klientom?
  • Atrakcyjną cenę – ponieważ nie zawierają kosztów pośrednictwa
  • Meblie na wymiar
  • Meble na specjalne zamówienie
  • Pomiary
  • Projektowanie komputerowe z wizualizacją
  • Transport, montaż

Zanim podejmiesz decyzje o zakupie mebli na wymiar do swojego pokoju, biura, kuchni, przedpokoju czy też mebli do hotelu, holu, łazienki - dokładnie przemyśl w gronie rodziny czy w swojej firmie czego tak na prawdę potrzebujesz.

Zaprojektujemy również szczegółowy plan Twojej kuchni, na specjalistycznym oprogramowaniu komputerowym, daje to możliwość swobodnej manipulacji oraz wielką swobodę w doborze kształtów, wymiarów, kolorów, wzornictwa i indywidualnych upodobań Klienta. Projekt wykonamy w kilku wersjach.

D
oradzimy aby Twoja kuchnia stała się wyjątkowa . Kierując się Twoimi wskazówkami, przygotujemy specjalny zestaw odpowiedniego wyposażenia: Ponieważ szczegóły są bardzo ważne. i właśnie drobne detale zadecydują o tym czy stanie się ona prawdziwym sercem Twojego domu.

P
odczas wykonywania projektu będzie wiele okazji do przedyskutowania pewnych rozwiązań tak, aby były one jak najbardziej zadawalające dla Was. Posiadanie projektu kuchni gwarantuje , że w Waszej kuchni nie będzie miejsca na nieprzemyślane decyzje , co również pozwala poznać koszty remontu i uczyni go mniej chaotycznym.

J
eśli spodoba Ci się nasza propozycja, sporządzimy całościowy kosztorys.

D
zięki ofercie różnych rodzajów frontów kuchennych, blatów kuchennych , stworzymy kuchnię Twoich marzeń.


Zaprojektowanie mebli na wymiar to odpowiedzialne zadanie dlatego odpowiednie przemyślenie projektu oraz bardzo dokładny pomiar stanowią o jego sukcesie.