Menu
Szukaj
Produkty

 W swojej ofercie posiadamy


Płyta laminowana

 


W swojej ofercie posiadamy płyty w szerokiej gamie kolorystycznej o różnych strukturach i grubościach.Płyta laminowana to podstawowy produkt w produkcji mebli.


 

Płyta HDF surowa i laminowana

 


Produkt ma szerokie zastosowanie w przemyśle meblarskim. Najczęściej stanowi tylne ścianki mebli skrzyniowych i tapicerowanych oraz elementy szuflad.                       


 

Płyta wiórowa surowa

 


Płyta wiórowa surowa jest doskonałym półproduktem do laminowania, oklejania, postformingu ,jak i do bezpośredniego stosownia (elementy konstrukcyjne w produkcji mebli tapicerowanych).


 

Płyta MDF

 


Płyta MDF przeznaczona jest do produkcji mebli, elementów wykończeniowych przy aranżacji wnętrz,listew ozdobnych i do produkcji stolarki budowlanej.


 

Płyta OSB

 


Płyta OSB oznacza się stabilnością kształtu, bardzo dobrą odpornością na wpływy warunków atmosferycznych, uderzenia, dobrym tłumieniem dźwięków, łatwą obrabialnością i przetwarzalnością.


 

Blaty

 


Blaty kuchenne stosowane jako elementy wykończenia wnętrz, w szczególności na blaty kuchenne,lady, bary,w bankach, hotelach, szpitalach czy innych obiektów użyteczności publicznej.


 

Fronty meblarskie MDF/PCV

 


Oferujemy Państwu duży wybór frontów meblarskich które cechują się wysoka jakością, trwałością oraz różnorodnością wzorów i kolorów.


 

ALUPROFIL

Główną dziedziną Firmy Aluprofil jest produkcja wysokiej jakości aluminiowych systemów do szaf wnękowych.